O firmě AT-AUDIT s.r.o.

Společnost AT– audit působí na trhu již od roku 1998 především v auditorské činnosti, daňové poradenství, účetní poradenství. Má již dlouholetou praxi včetně četných zkušeností. Našimi klienty byli a jsou velké či menší obchodní společnosti jako např. Universal Music s.r.o., Centrum Babylon a.s., Volke spol. s.r.o., Desing spol. s.r.o., INA MB a.s., Automot a.s., ARENA MB a.s., KUKU spol. s.r.o., dále např. Zemědělské družstvo Žernov a mnoho dalších.

Společnost byla založena dne 1.7.1998, Spisová značka : C14050 u Krajského soudu v Ústí nad Labem, se sídlem Horní Vítkov 46

Mimo našich služeb, mezi které patří audit neboli ověření účetní závěrky, daňové a účetní poradenství, finanční poradenství včetně finanční analýzy, ekonomický a účetní servis, fúze, konzolidace účetní závěrky, Vám nabízíme také profesionální a vstřícný přístup našich zaměstnanců, kteří jsou připraveni Vám kdykoli pomoci a poradit. Mimo jiné naše společnost nabízí veškerý servis včetně výstupů v anglickém popřípadě v německém jazyce. Pro ověření účetních závěrek používáme kanadský software IDEA, který byl vyhodnocen mezinárodní komisí jako nejlepší ve své kategorii. Tento software umožňuje našim klientům zrychlení ověření účetních údajů a zkvalitnění práce auditora.

Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci,